Parochne a podstavce

Figurínu je k dokonalosti vhodné doplniť parochňou a samozrejme ju na niečo postaviť, zavesiť alebo pripevniť.

figuríny, busty, e-shop, obrázok 17.1

Podstavce pre figurínu sú väčšinou sklenené a občas sa stane, že podstavec praskne a je nepoužiteľný. A prečo v takom prípade vyhodiť celú figurínu? Lepšie je kúpiť len ten správny podstavec. Vždy je potrebné overiť uchytenie do nohy aj do podstavca, aby bolo možné daný typ použiť. Niektoré podstavce sú kovové, síce menej elegantné, ale zato pevnejšie.

Realistická figurína bez parochne je nemysliteľná. Parochne ponúkame v troch základných typoch, a to dámske, pánske a detské. Samozrejme existujú univerzálne účesy, ktoré môžete použiť na obe pohlavia, aj na väčšie deti. Parochne môžu byť veľmi triezve, realistické alebo také, ktoré rozvinú fantáziu, a môžete s nimi vytvoriť extravagantné až šialené kreácie, ktoré stopercentne vzbudia pozornosť a emócie.

Parochne sú vyrábané z umelých materiálov a je veľmi ľahké ich česať a udržiavať v kondícii. Parochne na figuríny predávame v základnom strihu, ktorý je na fotke. Samozrejme je možné je tiež zastrihávať a inak upravovať. Nie je ale dobré používať kulmy a fény s horúcim vzduchom a ani inak tepelne parochne upravovať pomocou tepla.

figuríny, busty, e-shop, obrázok 17.2