Aranžérske busty

Ľahké, skladné, efektívne – týmito troma slovami môžeme zhrnúť vlastnosti plastových búst.

figuríny, busty, e-shop, obrázok 12.1

Plastové busty u nás môžete vyberať z naozaj bohatej ponuky. Nejde len o klasické 3/4 torzá, ale máme busty s hlavou, busty s rukami alebo kombinácie oboch, busty s hlavou a rukami. U nás nájdete aj skrátené busty, ktoré sa skvele hodia na police do nízkych priestorov. Busta akejkoľvek veľkosti a akéhokoľvek typu vám ponúka veľmi veľa možností použitia. Busta je ľahká, takže môže stáť samostatne kdekoľvek po predajni, alebo môžeme použiť stojan a postaviť ju do priestoru predajne, alebo ju treba zavesiť na stenu. Stojanov je tiež množstvo typov, delíme ich podľa možnosti uchytenia. Stojany ponúkame s úchytom do nohy, s úchytom do pásu a tiež ako vysoký stojan na zavesenie busty za krk.

Farebné prevedenie busty je veľmi rozmanité, od telových cez bielu a čiernu matnú až k naozaj dizajnovým kúskom v zlatej alebo chrómové lesklej farbe.

Košele alebo trebárs aj sako skvelo vyzerajú na bustách s rukami, môžeme ich doplniť šálom a postavené na pulte alebo na výstavnom stolíku je použiť ako vkusný prezentačný nástroj. Športové bundy oblečte na bustu s rukami a hlavou, pridajte čiapku a rukavice a získate krásne vystavené zimné oblečenie s minimálnym nárokom na priestor. Biele spodné prádlo na zlatej buste pritiahne pozornosť všetkých zákazníkov.

figuríny, busty, e-shop, obrázok 12.2

Vstúpte do podkategórie

Aranžérske panny

Torzá

Hlavy